| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-TCL500 |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | 100000-150000USD/SET |
| Ödeme Şartları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
HANYUAN Badem Nuga Şekerleme İşleme Hattı, toffee, Rus mor şekerlemesi, nuga, kahve şekerlemesi ve tarçın yağı şekerlemesi dahil olmak üzere çeşitli şekerlemeler üretmek için tasarlanmıştır. Hat, karamel pişirme, kuruyemiş karıştırma, şekillendirme, soğutma, kesme ve yastık paketleme işlemlerini gerçekleştirir.
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz |
| Güç | 100kW |
| Kapasite | 300~500kg/sa |
| Alan | 30×6m |
| İşgücü | 4~6 kişi |