| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-TCL500 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 100000-150000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 30set/maand |
HANYUAN Badam Nougat Candy Processing Line is ontworpen voor de productie van verschillende snoepjes, waaronder toffee, Russische paarse snoep, nougat, koffie snoep en kaneel olie snoep.De lijn behandelt caramel koken., knoflookmenging, vormgeven, koelen, snijden en kussenverpakken.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 100 kW |
| Capaciteit | 300 tot 500 kg/uur |
| Gebied | 30 × 6 m |
| Mensenkracht | 4 tot 6 personen |