| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-TCL500 |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Ceny: | 100000-150000USD/SET |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30Set/miesiąc |
Linia do przetwarzania cukierków HANYUAN Badam Nougat została zaprojektowana do produkcji różnych cukierków, w tym toffi, rosyjskich cukierków fioletowych, nugatu, cukierków kawowych i cukierków z olejkiem cynamonowym. Linia obsługuje procesy gotowania karmelu, mieszania orzechów, formowania, chłodzenia, krojenia i pakowania w poduszki.
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Moc | 100kW |
| Wydajność | 300~500kg/h |
| Powierzchnia | 30×6m |
| Siła robocza | 4~6 osób |