| Ονομασία μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-TCL500 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | 100000-150000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
Η γραμμή επεξεργασίας γλυκών HANYUAN Badam Nougat έχει σχεδιαστεί για την παραγωγή διαφόρων γλυκών, συμπεριλαμβανομένων των καραμέλας, των ρωσικών μωβ γλυκών, του νουγκάτ, των καφέ γλυκών και των γλυκών με λάδι κανέλας.Η γραμμή χειρίζεται τη μαγειρική καραμέλας., αναμειγνύοντας, σχηματίζοντας, ψύσσοντας, κόβοντας και συσκευάζοντας μαξιλάρια.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| Δύναμη | 100 kW |
| Δυναμικότητα | 300~500kg/ώρα |
| Περιοχή | 30 × 6m |
| Ανθρώπινο δυναμικό | 4 έως 6 άτομα |