| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-Cl560 |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | 10000-40000USD/PIECE |
| Ödeme Şartları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Uygulama
Protein bar kesme ekipmanı, Protein Bar, Tahıl Barı, Enerji Barı, Kuruyemiş Barı, Nuga Barı gibi birçok atıştırmalık barı üretmek için kullanılır.Protein bar kesme ekipmanı tek katmanlı protein bar veya iki katmanlı protein bar üretmek için kullanılabilir.
Makine Tanıtımı
![]()
Örnek
![]()
Makine Detayları
| Besleme Kısmı | AC-Soğutma Kısmı | Kesme Kısmı |
Özellik
1. Protein bar kesme ekipmanı besleme kısmı, sıkıştırma kısmı, soğutma kısmı, kesme kısmı ve konveyörden oluşur.
2. Protein barın kalınlığı, protein bar kesme ekipmanı.
3. Protein barın uzunluğu, protein bar kesme ekipmanı.
4. Klima soğutma yöntemidir, protein bar kesme ekipmanı.
5. Bu protein bar kesme ekipmanı çok işlevlidir.
Teknik Parametreler
| Öğe | Değer |
| Gerilim | Özelleştirme |
| Güç | 9kW |
| Kapasite | 300~400kg/sa |
| Boyut | 10000×1200×1200mm |
Fabrikamız
Dongtai Hanyuan Food Machinery Manufacturing Co.,Ltd, on yıldan fazla üretim ve hizmet deneyimiyle şekerleme gıda şekillendirme makineleri, şekerleme gıda üretim hattının profesyonel bir üreticisidir. protein bar kesme ekipmanı, otomatik yer fıstığı şekeri kesme makinesi, pirinç şekeri kalıplama makinesi, tahıl barı üretim hattı, protein bar üretim hattı, yer fıstığı şekeri chikki üretim hattı, şişirilmiş pirinç topu üretim hattı, tahıl topu üretim hattı ve diğer gıda makinelerini tedarik etme konusunda profesyoneliz.
Bize Ulaşın
Satış Müdürü: Sandy
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp: +86 13505111590
E-posta: sandy@chinahanyuan.com