| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Ceny: | 10000-40000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30Set/miesiąc |
Zastosowanie
Sprzęt do cięcia batonów białkowych jest wykorzystywany do produkcji wielu batonów przekąsek, takich jak baton białkowy, baton zbóż, baton energetyczny, baton orzechów, baton miejski itp.Sprzęt do cięcia prętów białkowychmożna wykorzystać do wytwarzania jednowarstwowego lub dwuskalowego proteinowego batonu.
Wprowadzenie do maszyny
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część karmiąca | Część chłodząca klimatyzacją | Część cięcia |
Charakterystyka
1.Sprzęt do cięcia prętów białkowychZawierają część podajną, część sprężającą, część chłodzącą, część cięcia i przenośnik.
2Gęstość pręta białkowego jest regulowana przez kółka ręczneSprzęt do cięcia prętów białkowych.
3Długość pręta białkowego jest regulowana naSprzęt do cięcia prętów białkowych.
4Jest to sposób chłodzenia klimatyzatoraurządzenia do cięcia prętów.
5To jest...Sprzęt do cięcia prętów białkowychjest wielofunkcyjny.
Parametry techniczne
| - Nie.Pozycja | Wartość |
| napięcie | Dostosowanie |
| Władza | 9 kW |
| Pojemność | 300~400 kg/h |
| Wielkość | 10000 × 1200 × 1200 mm |
Nasza fabryka
Dongtai Hanyuan Food Machinery Manufacturing Co., Ltd jest profesjonalnym producentem maszyn do formowania cukierków,linia produkcyjna cukierków z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji i obsłudzeJesteśmy profesjonalistami w dostarczaniuurządzenia do cięcia prętów, automatyczna maszyna do cięcia słodyczy orzechowych, maszyna do formowania słodyczy ryżowych, linia produkcyjna batonów zbóż, linia produkcyjna batonów białkowych, linia produkcyjna słodyczy orzechowych chikki, linia produkcyjna kulki ryżowych,linia produkcyjna kul płatków i inne maszyny spożywcze.
Skontaktuj się z nami
Menedżer sprzedaży:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com