| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 10000-40000USD/PIECE |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 30set/maand |
Toepassing
Proteinbars snijmachines worden gebruikt voor de productie van de vele snackbars, zoals Protein Bar, Cereal Bar, Enegry Bar, Nuts Bar, Nougat Bar enzovoort.machines voor het snijden van eiwitstavenkan worden gebruikt voor de productie van eenlaagse eiwitbalken of tweelagen eiwitbalken.
Inleiding tot de machines
![]()
Proefproef
![]()
Detail van de machine
| Voedingsdeel | AC-koelende deel | Snijonderdeel |
Kenmerkend
1.machines voor het snijden van eiwitstavenbevat voedingsdeel, compressie-deel, koeldeel, snijdeel en transportband.
2De dikte van de proteïnebalk kan worden ingesteld met handwielen vanmachines voor het snijden van eiwitstaafjes.
3De lengte van de eiwitbalk is verstelbaar vanmachines voor het snijden van eiwitstaafjes.
4. Het is een airconditioner koeling manier proutinematerialen voor het snijden van staven.
5Dit.machines voor het snijden van eiwitstaafjesis multifunctioneel.
Technische parameter
| - Ik weet het niet.Artikel 1 | Waarde |
| Spanning | Aanpassing |
| Kracht | 9 kW |
| Capaciteit | 300 tot 400 kg/uur |
| Grootte | 10000 × 1200 × 1200 mm |
Onze fabriek
Dongtai Hanyuan Food Machinery Manufacturing Co., Ltd is een professionele fabrikant van machines voor het vormen van snoepjes.productielijn voor snoepwaren met meer dan tien jaar ervaring in productie en serviceWe zijn professioneel in het leveren van de proutinematerialen voor het snijden van staven, automatische pindakaas snijmachine, rijstkandidaat gietmachine, productielijn voor granenbars, productielijn voor eiwitbars, productielijn voor pindakaas chikki, productielijn voor gepofte rijstballen,productielijn voor granenballen en andere voedselmachines.
Neem contact met ons op
Verkoopmanager:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com