| Ονομασία μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-CL560 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | 10000-40000USD/PIECE |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
Εφαρμογή
Ο εξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεϊνών χρησιμοποιείται για την παραγωγή των πολλών ράβδων σνακ, όπως ράβδος πρωτεϊνών, ράβδος σιτηρών, ράβδος ενέργειας, ράβδος ξηρών καρπών, ράβδος νουγκάτ και ούτω καθεξής.Εξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεΐνηςθα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για την παραγωγή μονοστρωμμένης ή διστρωμμένης πρωτεϊνικής μπάρας.
Εισαγωγή των μηχανών
![]()
Δείγμα
![]()
Λεπτομέρειες μηχανής
| Μέρος τροφοδοσίας | Μέρος ψύξης κλιματισμού | Μέρος κοπής |
Χαρακτηριστικό
1.Εξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεΐνηςπεριέχει μέρος τροφοδοσίας, μέρος συμπίεσης, μέρος ψύξης, μέρος κοπής και μεταφορέα.
2Το πάχος της ράβδου πρωτεΐνης ρυθμίζεται με χειροκίνητους τροχούςεξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεΐνης.
3Το μήκος της ράβδου πρωτεΐνης ρυθμίζεται κατάεξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεΐνης.
4Είναι ένας τρόπος ψύξης κλιματισμού.εξοπλισμός κοπής ράβδων.
5Αυτό.εξοπλισμός κοπής ράβδων πρωτεΐνηςείναι πολυλειτουργικό.
Τεχνική παράμετρος
| - Δεν ξέρω.Άρθρο | Αξία |
| Τετάρτη | Προσαρμογή |
| Δύναμη | 9kW |
| Δυναμικότητα | 300~400kg/ώρα |
| Μέγεθος | 10000 × 1200 × 1200 mm |
Το εργοστάσιό μας
Η Dongtai Hanyuan Food Machinery Manufacturing Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μηχανών σχηματισμού γλυκών τροφίμων,γραμμή παραγωγής ζαχαροπλαστικών με περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή και την εξυπηρέτησηΕίμαστε επαγγελματίες για να προμηθεύσουμε ταεξοπλισμός κοπής ράβδων, αυτόματη μηχανή κοπής καραμελιών, μηχανή σχηματισμού καραμελιών ρυζιού, γραμμή παραγωγής μπαρ δημητριακών, γραμμή παραγωγής μπαρ πρωτεϊνών, γραμμή παραγωγής τσίκκι καραμελιών, γραμμή παραγωγής σφουγγαρισμένων σφαιρών ρυζιού,γραμμή παραγωγής σφαιρών σιτηρών και άλλες μηχανές τροφίμων.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Διευθυντής πωλήσεων:Σάντι.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
Ηλεκτρονικό:sandy@chinahanyuan.com