| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | HY-CS900 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | 10000-30000USD/PIECE |
| Ödeme Şartları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30 takım/ay |
Uygulama
Tahıl protein enerji çubuğu makinesiMısır gevreği barı, Granola barı, Fındık barı, Nougat şeker barı ve benzeri gibi birçok atıştırmalık barı üretmek için kullanılabilir.Tahıl protein enerji çubuğu makinesiÇikolatalı kaplamalı ve çikolatalı kaplamalı olmayan tahıl çubuğu üretmek için kullanılabilir.
Makine Girişi
![]()
Örnek
![]()
Makine Ayrıntıları
| AC soğutma kısmı | Ayrımcı bölüm | Kesme Parçası |
Karakteristik
1Tahıl protein enerjisi çubuğu makinesi sürekli besleme öncesi yüklemesine sahiptir ve önceden yüklemenin malzemesi gıda sınıfıdır.
2Tahıl protein enerjisi çubuğu makinesi, tahıl çubuğu yüzeyini pürüzsüz ve eşit kalınlıkta yapmak için çoklu rulolara sahiptir.
3Tahıl protein enerjisi çubuğu makinesinin soğutma yolu aktif klima soğutmadır.
4Tahıl protein enerji çubuğu makinesi, çikolata kaplamasıyla ve çikolata kaplaması olmadan enerji çubuğu yapmayı kolaylaştıran bir ayırma fonksiyonuna sahiptir.
5Enerji çubuğu makinesinin kesim boyutu ayarlanabilir.
Teknik parametreler
| - Hayır.Ürün | Değer |
| Voltaj | Kişiselleştirme |
| Güç | 15kW |
| Kapasite | 300~400 kg/saat |
| Boyut | 14000×1200×1500 mm |
Sık Sorulan Sorular
1- Evet.Üretim Şirketi mi yoksa Ticaret Şirketi mi?
Anahtar:Hanyuan Makine Co., Ltd. gerçek bir üretim şirketi.Eğer özel ihtiyaçlarınız varsaenerji çubuğu makinesi,Size profesyonel mekanik tasarım ve özelleştirme hizmeti vereceğiz.enerji çubuğu makinesi.
2Ürünlerinizin malzemesi nedir?
Anahtar:Ham madde uluslararası standart kalitesine göre, aynı zamanda müşteri gereksinimlerine göre yapılabilirenerji çubuğu makinesi.
3Garanti süresi ne kadar?
Anahtar: İnsan dışı enerji hasar faktörü için bir yıllık garanti süresi vaat ediyoruzÇubuk makinesi.
Bizimle İletişim
Satış Müdürü:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-posta adresi:sandy@chinahanyuan.com