| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-CS900 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | 10000-30000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Maszyna do barów energetycznych z białka zbóżmożna wykorzystać do produkcji wielu rodzajów barów przekąsek, takich jak Cereal Bar, Granola Bar, Nuts Bar, Nougat Candy Bar itp.Maszyna do barów energetycznych z białka zbóżmoże być wykorzystany do produkcji batonów zbóż z powłoką czekoladową i batonów zbóż bez powłoki czekoladowej.
Wprowadzenie do maszyny
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część chłodząca klimatyzacją | Część oddzielająca | Część cięcia |
Charakterystyka
1Maszyna do barów energetycznych z białkami zbóż ma ciągłe podanie wstępnego ładowania, a materiał wstępnego ładowania jest klasy spożywczej.
2Maszyna do barów energetycznych z białkami zbóż ma wiele rol, aby powierzchnia barów zbóż była gładka i równomierna.
3Środkiem chłodzenia maszyny do barów energetycznych z białkami zbóż jest aktywne chłodzenie klimatyzatorem.
4Maszyna do produkcji batonów energetycznych z białka zbóż ma funkcję oddzielną, która ułatwia produkcję batonów energetycznych z powłoką czekoladową i bez powłoki czekoladowej.
5Rozmiar cięcia maszyny bar energetycznej można regulować.
Parametry techniczne
| - Nie.Pozycja | Wartość |
| napięcie | Dostosowanie |
| Władza | 15 kW |
| Pojemność | 300~400 kg/h |
| Wielkość | 14000×1200×1500 mm |
Częste pytania
1Są.Jesteś firmą produkcyjną czy handlową?
Klucz:Hanyuan Machinery Co., Ltd. jest prawdziwą firmą produkcyjną.Jeśli masz jakieś specjalne potrzebymaszyna do barów energetycznych,Będziemy szczerze zapewnić profesjonalne projektowanie mechaniczne i usługi dostosowania omaszyna do barów energetycznych.
2Jaki jest materiał waszych produktów?
Klucz:Surowiec jest zgodny z międzynarodową normą jakości, również może być wykonany zgodnie z wymaganiami naszych klientówmaszyna do barów energetycznych.
3- Jak długi jest okres gwarancji?
Klucz: Obiecujemy okres gwarancji jeden rok dla czynnika szkód nie ludzkich energiimaszyna barówkowa.
Skontaktuj się z nami
Menedżer sprzedaży:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com