| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-CS900 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 10000-30000USD/PIECE |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 30set/maand |
Toepassing
Cereal eiwit energie bar machinekan worden gebruikt om de vele soorten snackbars te produceren, zoals Cereal Bar, Granola Bar, Nuts Bar, Nougat Candy Bar enzovoort.Cereal eiwit energie bar machinekan worden gebruikt voor de productie van granen met chocoladecoating en granen zonder chocoladecoating.
Inleiding tot de machines
![]()
Proefproef
![]()
Detail van de machine
| AC-koelende deel | Afscheidend deel | Snijonderdeel |
Kenmerkend
1De energiebarmachine voor granenproteïne heeft een continue voedingsvoorlading en het materiaal van de voorlading is van levensmiddelenkwaliteit.
2De graan eiwit energie bar machine heeft multi-rollen om het graan bar oppervlak glad en uniforme dikte te maken.
3De koelingsmethode van de energiebarmachine voor granenproteïnen is actief koelen met airconditioning.
4De energiebalkmachine voor graanproteïne heeft een scheidsfunctie die het makkelijk maakt om energiebalken te maken met en zonder chocoladecoating.
5De snijgrootte van de energiestaafmachine kan worden aangepast.
Technische parameter
| - Ik weet het niet.Artikel 1 | Waarde |
| Spanning | Aanpassing |
| Kracht | 15 kW |
| Capaciteit | 300 tot 400 kg/uur |
| Grootte | 14000 × 1200 × 1500 mm |
Veelgestelde vragen
1Zijn.Bent u de productie of de handel?
Sleutel:Hanyuan Machinery Co., Ltd. is een echt productiebedrijf.Als u speciale behoeften heeftenergiebalkmachine,We zullen u oprecht voorzien van professionele mechanische ontwerp en aanpassing service overenergiebalkmachine.
2Wat is het materiaal van uw producten?
Sleutel:De grondstof is volgens de internationale standaard kwaliteit, ook kan het worden gemaakt volgens de eis van onze klant vanenergiebalkmachine.
3Hoe lang is de garantieperiode?
SleutelWe beloven een garantieperiode van één jaar voor niet-menselijke schadefactor van energiebarmachine.
Neem contact met ons op
Verkoopmanager:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com