| Ονομασία μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-CS900 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | 10000-30000USD/PIECE |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30 σετ/μήνα |
Εφαρμογή
Μηχανή ενεργειακής μπάρας πρωτεϊνών σιτηρώνθα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για την παραγωγή πολλών ειδών σνακ μπαρ, όπως Cereal Bar, Granola Bar, Nuts Bar, Nougat Candy Bar και ούτω καθεξής.Μηχανή ενεργειακής μπάρας πρωτεϊνών σιτηρώνθα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν για την παραγωγή σφραγίδων δημητριακών με επικάλυψη σοκολάτας και σφραγίδων δημητριακών χωρίς επικάλυψη σοκολάτας.
Εισαγωγή των μηχανών
![]()
Δείγμα
![]()
Λεπτομέρειες μηχανής
| Μέρος ψύξης κλιματισμού | Διαχωριστικό μέρος | Μέρος κοπής |
Χαρακτηριστικό
1Το μηχάνημα ενεργειακών ράβδων με πρωτεΐνες δημητριακών έχει συνεχές προφόρτωμα και το υλικό του προφόρτωσης είναι τροφικής ποιότητας.
2Το μηχάνημα μπαρ ενέργειας πρωτεΐνης δημητριακών έχει πολλαπλά ρολά για να κάνει την επιφάνεια της μπάρας δημητριακών ομαλή και ομοιόμορφο πάχος.
3Ο τρόπος ψύξης της μηχανής ενεργειακής μπάρας πρωτεΐνης δημητριακών είναι η ενεργητική ψύξη κλιματισμού.
4Το μηχάνημα ενεργειακής μπάρας πρωτεΐνης σιτηρών έχει λειτουργία διαχωρισμού που διευκολύνει την παρασκευή ενεργειακής μπάρας με επικάλυψη σοκολάτας και χωρίς επικάλυψη σοκολάτας.
5Το μέγεθος κοπής της μηχανής μπαρ ενέργειας μπορεί να ρυθμιστεί.
Τεχνική παράμετρος
| - Δεν ξέρω.Άρθρο | Αξία |
| Τετάρτη | Προσαρμογή |
| Δύναμη | 15kW |
| Δυναμικότητα | 300~400kg/ώρα |
| Μέγεθος | 14000 × 1200 × 1500 mm |
Γενικές ερωτήσεις
1- Ναι.Είστε η εταιρεία παραγωγής ή η εταιρεία εμπορίου;
Κλειδί:Η Hanyuan Machinery Co., Ltd. είναι μια πραγματική εταιρεία κατασκευής.Εάν έχετε ειδικές ανάγκεςμηχανή μπαρ ενέργειας,Θα σας προσφέρουμε ειλικρινά επαγγελματικό μηχανικό σχεδιασμό και εξυπηρέτηση προσαρμογής γιαμηχανή μπαρ ενέργειας.
2Ποιο είναι το υλικό των προϊόντων σας;
Κλειδί:Η πρώτη ύλη είναι σύμφωνα με τη διεθνή ποιότητα πρότυπο, επίσης θα μπορούσε να γίνει σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη μαςμηχανή μπαρ ενέργειας.
3Πόσο είναι η περίοδος εγγύησης;
ΚλειδίΥπόσχουμε περίοδο εγγύησης ενός έτους για τον παράγοντα ζημίας της ενέργειας.μηχανή μπαρ.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Διευθυντής πωλήσεων:Σάντι.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
Ηλεκτρονικό:sandy@chinahanyuan.com