| Marka Adı: | Hanyuan |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | 100000-150000USD/SET |
| Ödeme Şartları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30 takım/ay |
Ekstrüder makinesi
Uygulama
HY-P80 Ekstrüder makinesi pirinç, mısır, sorgum vb. tahılları şişirebilir, ayrıca soya fasulyesi, maş fasulyesi ve diğer tahılları da karıştırabilir.
Makine Talimatı
Örnek ![]()
Makine Dahil
| Ekstrüder Makinesi | Ekstrüder Makinesi | Kalıplar |
|---|
Özellikler
1. Küçük hacimli, hafif, kompakt yapı ve basit kullanım.
2. Kalıpları değiştirmek, şişirme etkisini değiştirebilir.
3. Uzatılmış gövde ve 1 ile donatılmış5KW büyük motor; Yüksek performanslı konvertör, uzun süreli kesintisiz çalışmaya izin verir.
4.15KW güç kaynağı.
5. Şişirme sırasında gürültü yok ve çıktı 80kg/saat'e ulaşabilir
Teknik Parametre
| Öğe | Değer |
| Gerilim | 380V/50Hz |
| Güç | 16.5kW |
| Kapasite | 300kg |
| Boyut | 800×800×1400mm |
Bize Ulaşın
Tedarikçi:Hanyuan Gıda Makine Şirketi
Satış Müdürü: Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
E-posta:apple@chinahanyuan.com
![]()