| Nazwa marki: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 100000-150000USD/SET |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Maszyna do wytłaczania
Zastosowanie
Maszyna HY-P80 Extruder może wypuszczać ryż, kukurydzę, sorghum itp. Ziarno, może również mieszać soję, fasolę mung i inne ziarna.
Instrukcja maszynowa
Próbka ![]()
Włączając maszyny
| Maszyna do wytłaczania | Maszyna do wytłaczania | Płyty |
|---|
Charakterystyka
1Mała objętość, lekka, kompaktowa konstrukcja i prosta obsługa.
2Zmiana formy może zmienić efekt puffing.
3.Wydłużone ciało i wyposażone w 15Duży silnik KW; Konwerter o wysokiej wydajności, umożliwiający długotrwałą ciągłą pracę.
4.15Zasilanie KW.
5.Bez hałasu podczas puffing i wyjścia nie może osiągnąć80kg/h
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| napięcie | 380V/50Hz |
| Władza | 16.5kW |
| Pojemność | 300 kg |
| Wielkość | 800 × 800×1400 mm |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Menedżer sprzedaży:Jabłko
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
E-mail:Apple@chinahanyuan.com
![]()