| Merknaam: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 100000-150000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 30SET/MONTH |
Extrudermachine
Toepassing
HY-P80 Extrudermachine kan rijst, maïs, sorghum etc. granen puffen, en kan ook sojabonen, mungbonen en andere granen mengen.
Machine-instructie
Voorbeeld ![]()
Machine inclusief
| Extrudermachine | Extrudermachine | Vormen |
|---|
Kenmerken
1. Klein volume, lichtgewicht, compacte structuur en eenvoudige bediening.
2. Door het verwisselen van vormen kan het puff-effect worden veranderd.
3. Verlengde behuizing en uitgerust met 15KW grote motor; Hoogwaardige omvormer, waardoor langdurig continu gebruik mogelijk is.
4.15KW voeding.
5. Geen geluid tijdens het puffen en de output kan oplopen tot 80kg/u
Technische parameters
| Item | Waarde |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Vermogen | 16.5kW |
| Capaciteit | 300kg |
| Afmetingen | 800×800×1400mm |
Neem contact met ons op
Leverancier:Hanyuan Food Machinery Company
Verkoopmanager:Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
E-mail:apple@chinahanyuan.com
![]()