| نام تجاری: | Hanyuan |
| شماره مدل: | hy-mcl300 |
| مقدار تولیدی: | 1 قطعه |
| قیمت: | 100000-150000USD/SET |
| شرایط پرداخت: | L/CT/TD/P |
| توانایی عرضه: | 30Set/ماه |
| Item | Value |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz |
| Power | 100kW |
| Capacity | 300~500kg/h |
| Area | 30*6m |
| Manpower | 4~6 people |
Supplier: Hanyuan Food Machinery Company
Sales Manager: Viki
TEL/WeChat: 0086 18361668252
WhatsApp: 0086 18361668252
Email: viki@chinahanyuan.cn