| Ονομασία μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-GZL300 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 40000-90000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30SET/MONTH |
Εφαρμογή
Η γραμμή παραγωγής ράβδων φουσκωμένου ρυζιού χρησιμοποιείται κυρίως στην παραγωγή τροφίμων από δημητριακά, όπως μπάρες δημητριακών, Shaqima, καραμέλες ρυζιού, καραμέλες φιστικιού, τραγανά ξηρών καρπών, τραγανές μπάρες ρυζιού κ.λπ.
Οδηγίες Μηχανημάτων
Δείγμα ![]()
Μηχανήματα που περιλαμβάνονται
| Εξωθητής | Καζάνι βρασμού ζάχαρης | Μίξερ |
|---|---|---|
| Μηχανή κοπής και διαμόρφωσης | Μηχανή συσκευασίας |
Χαρακτηριστικά
Η μηχανή νέας γενιάς HANYUAN είναι μια λογική δομή εξοπλισμένη με ελεγκτή συχνότητας. Είναι εύκολη στη λειτουργία, βολική στη συντήρηση, έχει καλό σχήμα κοπής, ρυθμιζόμενο μήκος, μεγάλη χωρητικότητα. Είναι η καλύτερη επιλογή για τους κατασκευαστές τροφίμων, που παράγουν Nougat Caramel Treats, καραμέλες φιστικιού, καραμέλες σουσαμιού, Shaqima, τραγανά ξηρών καρπών, τραγανά με αυγό.
Τεχνική παράμετρος
| Στοιχείο | Τιμή |
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 50kW |
| Χωρητικότητα | 300-500kg/h |
| Μέγεθος | 20×8m |
| Εργατικό δυναμικό | 2 άτομα |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Προμηθευτής:Hanyuan Food Machinery Company
Υπεύθυνος πωλήσεων:Apple
ΤΗΛ/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
Email:apple@chinahanyuan.com
![]()