| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 40000-90000USD/SET |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Linia do produkcji batonów z dmuchanego ryżu jest używana głównie do produkcji żywności zbożowej, takiej jak batony zbożowe, Shaqima, cukierki ryżowe, cukierki orzechowe, chrupki orzechowe, batony z chrupiącego ryżu itp.
Instrukcja obsługi maszyn
Próbka ![]()
Maszyna obejmuje
| Ekstruder | Kocioł do gotowania cukru | Mieszalnik |
|---|---|---|
| Maszyna do cięcia i formowania | Maszyna pakująca |
Charakterystyka
Maszyny nowej generacji HANYUAN to rozsądna konstrukcja wyposażona w regulator częstotliwości. Jest łatwa w obsłudze, wygodna w konserwacji, ma dobry kształt cięcia, regulowaną długość i dużą wydajność. Jest to najlepszy wybór dla producentów żywności, którzy produkują nugat karmelowy, cukierki orzechowe, cukierki sezamowe, Shaqima, chrupki orzechowe, chrupiące ciasto jajeczne.
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Moc | 50kW |
| Wydajność | 300-500kg/h |
| Rozmiar | 20×8m |
| Siła robocza | 2 osoby |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Kierownik sprzedaży: Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
Email:apple@chinahanyuan.com
![]()