| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 40000-90000USD/SET |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Aplikacja
Linia do produkcji batonów z chikki z orzeszków ziemnych jest używana głównie do krojenia cukierków z orzeszków ziemnych, cukierków sezamowych, chrupiących ciast kukurydzianych, ciast z nasion melona i chrupiących ciast z czarnego ryżu.
Instrukcja obsługi maszyn
Próbka ![]()
Maszyna obejmująca
| Piekarnik | Obieraczka | Garnek do gotowania cukru |
|---|---|---|
| Mieszalnik | Maszyna do krojenia i formowania | Maszyna pakująca |
Charakterystyka
Linia do produkcji batonów z kruchych orzeszków ziemnych składa się z pięciu części, takich jak piec, obieraczka, garnek do gotowania cukru, mieszalnica, automatyczna krajalnica i pakowaczka. Ma zalety dużej produkcji, mniejszej liczby pracowników, mniejszych strat, łatwej obsługi i konserwacji itp.
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Moc | 4kW |
| Wydajność | 200-400kg/h |
| Rozmiar | 15×0.9 ×1.2m |
| Liczba pracowników | 2 osoby |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Kierownik sprzedaży: Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
Email:apple@chinahanyuan.com
![]()