| Nazwa marki: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 5000-30000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Aplikacja
Mieszarka do batonów HANYUAN Peanut Chikki nadaje się do mieszania cukierków ryżowych, chrupiących ciast jajecznych, chrupiących ciast kukurydzianych, ciast z nasion melona i ciast z czarnego ryżu.
Instrukcja obsługi maszyny
Próbka ![]()
Maszyna zawiera
| Wewnętrzny garnek | Skrzynka kontrolna | warsztat |
|---|
Charakterystyka
1. Materiał ze stali nierdzewnej.
2. Garnek jest wykonany z politetrafluoroetylenu (PTFE), który ma zalety odporności na wysoką temperaturę, odporności na korozję, nieprzywierania i łatwego odkształcania.
3. Ta maszyna posiada regulator temperatury, temperatura jest łatwa do kontrolowania.
4. Zbiornik mieszający jest dwuwarstwowy, ma funkcję utrzymywania temperatury.
5. Może mieszać ryż, cukier, orzechy i różne składniki razem. Pasuje do maszyny do batonów zbożowych, wysoka wydajność i duża pojemność.
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Moc | 2.2kW |
| Pojemność | 300kg |
| Rozmiar | 800×500×960mm |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Kierownik sprzedaży:Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
Email:apple@chinahanyuan.com
![]()