| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 30000-70000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Maszyna do oblewania czekoladą batonów energetycznych HANYUAN to specjalne urządzenie używane do produkcji różnego rodzaju czekolad. Może pokrywać czekoladą o płynnej konsystencji powierzchnię wielu rodzajów produktów spożywczych. Takich jak cukierki, ciasta i herbatniki itp., produkty czekoladowe mają wiele różnych smaków.
Instrukcja obsługi maszyny
Próbka ![]()
Maszyna zawiera
| Maszyna do oblewania czekoladą | Maszyna do oblewania czekoladą | Maszyna do oblewania czekoladą |
|---|
Charakterystyka
1. Maszyna do oblewania czekoladą batonów zbożowych HANYUAN służy do pełnego lub częściowego oblewania. Obszar i grubość oblewania są kontrolowane przez prędkość wiatru i wibracje. Prędkość wiatru jest równomierna, oblewanie czekoladą jest wysokiej jakości, gładkie i piękne.
2. Taśma przenośnika maszyny do oblewania czekoladą batonów zbożowych HANYUAN posiada funkcję automatycznego prostowania. Cała maszyna przyjmuje ekran dotykowy i sterowanie PLC. Urządzenie kontroli kanału chłodniczego jest starannie zaprojektowane, ilość powietrza jest równomierna i stabilna, wydajność przewyższa konwencjonalne urządzenia. Maszynę łatwo wyczyścić, zajmuje to około 20 minut. Długość maszyny można dostosować do wymagań klienta.
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Moc | 20kW |
| Wydajność | 300-400kg/h |
| Układ | 25×1.2×1.5m |
| Obsługa | 1-2 osoby |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Kierownik sprzedaży: Apple
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
Email:apple@chinahanyuan.com
![]()