| Merknaam: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 100000-150000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 30SET/MONTH |
Verpakkingsmachine voor pindakaas
Toepassing
HY-P400 Hoge snelheid volledig automatische voedings- en verpakkingsmachineDeze verpakkingen zijn geschikt voor kussens van fragiel oppervlak en kwetsbare producten, zoals chocoladewafels, koekjes, Zwitserse rolletjes, Shaqima, nougatbar, enz.
Instructies voor machines
Proefproef ![]()
Inclusief machine
| Verpakkingsmachine | Verpakkingsmachine | Verpakkingsmachine |
|---|
Kenmerken
1Geavanceerd volledig servo touchscreen besturingssysteem, eenvoudige transmissie structuur, lage storingsgraad, laag geluid en soepele werking
2.Het kan worden verbinding met productieapparatuur tot volledig automatische productielijn. Verbeter de productie-efficiëntie en kosten te verlagen.
3- Controlesysteem met hoge kwaliteit elektrische componenten, touchscreen display, gemakkelijke bediening
4. Uitgerust met een automatische filmrolketen, waarmee non-stop vervanging van de verpakkingsfilm kan worden bereikt om de productie-efficiëntie te verbeteren.
5.Verwisselbare riemen zonder gereedschap voor een snelle en gemakkelijke reiniging.
6.Automatisch materiaal tracking systeem, pakket percentage 100% geen lege stempo.
Technische parameter
| Posten | Waarde |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 10 kW |
| Capaciteit | 350pag/min |
| Grootte | 10000×3200×1800 mm |
Neem contact met ons op
LeverancierHanyuan Food Machinery Company
Verkoopmanager:Appel
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
E-mail:Apple@chinahanyuan.com
![]()