| Nazwa marki: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 100000-150000USD/SET |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Maszyna do pakowania batonów orzechowych
Zastosowanie
HY-P400 Wysokiej prędkości automatyczna maszyna do karmienia i pakowaniaPrzykładowo, w przypadku produktów o delikatnej powierzchni i wrażliwych, takie jak płytki czekoladowe, ciasteczka, roletki szwajcarskie, Shaqima, barek nougat itp.
Instrukcja maszynowa
Próbka ![]()
Włączając maszyny
| Maszyna do pakowania | Maszyna do pakowania | Maszyna do pakowania |
|---|
Charakterystyka
1Zaawansowany pełny serwo układ sterowania ekranem dotykowym, prostą strukturę skrzyni biegów, niską częstotliwość awarii, niski poziom hałasu i płynną pracę
2.Może być połączone z sprzętem produkcyjnym do całkowicie automatycznej linii produkcyjnej.
3System sterowania przyjmuje wysokiej jakości komponenty elektryczne, wyświetlacz dotykowy, łatwa obsługa
4. wyposażone w automatyczne łańcuchy foliowe, które umożliwiają nieprzerwaną wymianę folii opakowaniowej w celu poprawy wydajności produkcji.
5.Wymień pas bez narzędzi dla szybkiego i łatwego czyszczenia.
6.Automatyczny system śledzenia materiału, 100% opakowania bez pustego stempo.
Parametry techniczne
| Pozycja | Wartość |
| napięcie | 380V/50Hz |
| Władza | 10 kW |
| Pojemność | 350 pag/min |
| Wielkość | 10000×3200×1800 mm |
Skontaktuj się z nami
Dostawca:Hanyuan Food Machinery Company
Menedżer sprzedaży:Jabłko
TEL/WeChat: 0086 15851039278
WhatsApp:0086 15851039278
E-mail:Apple@chinahanyuan.com
![]()