| Ονομασία μάρκας: | hanyuan |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 10sets/μήνα |
Εφαρμογή
Η μηχανή συσκευασίας ροής Crisp Nuts Bar είναι μια υπερσύγχρονη λύση προσαρμοσμένη για αποτελεσματική, υψηλής ποιότητας συσκευασία ράβδων τραγανών ξηρών καρπών και παρόμοιων σνακ. Σχεδιασμένη με προηγμένη τεχνολογία αυτοματισμού, αυτή η μηχανή εξασφαλίζει απρόσκοπτη λειτουργία από τη τροφοδοσία έως τη σφράγιση, παρέχοντας σταθερά αποτελέσματα συσκευασίας που διατηρούν τη φρεσκάδα και το τραγανό του προϊόντος.
Οδηγίες Μηχανημάτων
![]()
Δείγμα
![]()
Μηχανή Συμπεριλαμβανομένου
| Μηχανή Συσκευασίας | Μηχανή Συσκευασίας | Μηχανή Συσκευασίας |
|---|
Χαρακτηριστικά
1-Υψηλή Απόδοση & Παραγωγικότητα: Διαθέτει ταχύτητα συσκευασίας έως και 200-300 πακέτα ανά λεπτό, εκσυγχρονίζοντας τη μαζική παραγωγή για ράβδους τραγανών ξηρών καρπών, διατηρώντας παράλληλα σταθερή ποιότητα παραγωγής,
ιδανικό για την κάλυψη των απαιτήσεων της αγοράς μεγάλου όγκου.
2-Ευέλικτη Προσαρμοστικότητα: Ρυθμιζόμενη τάση φιλμ, θερμοκρασία σφράγισης και διαστάσεις συσκευασίας προσαρμόζονται σε διάφορα μεγέθη, πάχη και συνθέσεις ράβδων τραγανών ξηρών καρπών, εξαλείφοντας την ανάγκη
για πολλαπλές εξειδικευμένες μηχανές.
3-Υγιεινή & Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα κατάλληλο για τρόφιμα, εξασφαλίζοντας συμμόρφωση με τα παγκόσμια πρότυπα ασφάλειας τροφίμων. Ανθεκτικό στη διάβρωση και εύκολο στον καθαρισμό, εγγυάται μακροχρόνια αξιόπιστη λειτουργία σε σκληρά περιβάλλοντα παραγωγής.
4-Διατήρηση Φρεσκάδας: Διαθέτει τεχνολογία ερμητικής σφράγισης και ακριβή τοποθέτηση φιλμ, εμποδίζοντας αποτελεσματικά την υγρασία, το οξυγόνο και τους ρύπους. Κλειδώνει την τραγανή υφή και την αρχική γεύση των ράβδων ξηρών καρπών, παρατείνοντας σημαντικά τη διάρκεια ζωής.
Τεχνική Παράμετρος
| Στοιχείο | Τιμή |
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 10kW |
| Χωρητικότητα | 200-300pag/min |
| Μέγεθος | 9200×3000×1600mm |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Υπεύθυνος πωλήσεων:Janny Xia
Αριθμός τηλεφώνου:+86 15851039938
Whatsapp:+86 15851039939
E-mail:janny@chinahanyuan.com
![]()