| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-68 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 10000-70000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Aplikacja
Sprzęt barowyMożna użyć do produkcji wielu rodzajów batoników, takich jak bar zbożowy, bar zbożowy, batonik muesli, bar orzechowy, bar sezamowy i tak dalej.
Wprowadzenie maszyn
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część karmienia | Część chłodząca | Część cięcia |
Charakterystyczny
1. Sprzęt barowy jest wyposażony w przenośnik ocen spożywczy.
2. Materiał skorupy sprzętu do barowego jest stal nierdzewna.
3. Powierzchnia produktów jest płynnie wciśnięta, a grubość produktów można łatwo dostosować do sprzętu do prętów zbożowych.
4. Formujący kształt sprzętu do baru jest idealny.
5. Sprzęt barowyDziała w sposób ciągły, non-stop odcinanie i cięcie, poprawia wydajność produkcji.
Parametr techniczny
| Przedmiot | Wartość |
| Woltaż | Dostosowywanie |
| Moc | 2,5 kW |
| Pojemność | 300 ~ 400 kg/h |
| Rozmiar | 6200 × 1200 × 1200 mm/5200 × 1200 × 1200 mm |
FAQ
1. SąJesteś firmą produkcyjną lub firmą handlową?
Klawisz:Hanyuan Machinery Co., Ltd. to prawdziwa firma produkcyjna.Jeśli masz jakieś specjalne potrzeby sprzętu do barków, po prostu skontaktuj się z nami, szczerze zapewnimy profesjonalną usługę projektowania i dostosowywania mechanicznegoSprzęt barowy.
2. Czy możemy odwiedzić Twoją firmę?
Klawisz:Witamy w naszej firmie. Zapewniamy usługi testowania maszyn lub linii produkcyjnej i twarzą w twarz z naszymi inżynierami na tematSprzęt barowy.
3. Czy Twoja firma zapewnia projekt układu całej linii produkcyjnej?
Klawisz:Tak, nasza firma może zapewnić profesjonalną konsultację z projektowaniem układuSprzęt barowy.
Skontaktuj się z nami
Kierownik sprzedaży:Piaszczysty
Tel/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com