| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-40 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 10000-70000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Maszyna do tworzenia batonów orzechowychmożna wykorzystać do produkcji wielu rodzajów przekąsek, takich jak orzeszki orzechowe, orzechy orzechowe, orzechy orzechowe, orzechy energetyczne, orzechy sezamowe itp.
Wprowadzenie do maszyny
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część karmiąca | Część chłodząca | Część cięcia |
Charakterystyka
1Maszyna do barów orzechowych jest wyposażona w przenośnik klasy spożywczej.
2Materiał ramy i powłoki maszyny do wytwarzania orzeszków orzechowych to stal nierdzewna.
3. Powierzchnia produktów jest gładko przyciskana i grubość produktów jest regulowana przez maszynę do sztabek orzeszków.
4- Kształt maszyny do sztuk orzechowych jest idealny.
5Maszyna do sztuk orzechowych jest łatwa w obsłudze.Nieprzerwane cięcie i obcinanie, zwiększające efektywność produkcji.
Parametry techniczne
| - Nie.Pozycja | Wartość |
| napięcie | Dostosowanie |
| Władza | 2.5kW |
| Pojemność | 300~400 kg/h |
| Wielkość | 6200 × 1000 × 1200 mm/5200 × 1000 × 1200 mm |
Nasza firma
HANYUAN MACHINERY specjalizuje się w produkcji maszyny do smażenia, maszyny do pieczenia, maszyny do formowania, maszyny do pakowania, linii barów zbóż odżywczych, linii formowania barów ryżu i orzechów, maszyny do batonów orzechowych,Linia czekoladowa z płatków owsianychNasza firma zapewnia profesjonalne usługi dostosowywania maszyn spożywczych i usługi doradztwa w zakresie technologii produkcji maszyn na batony orzechowe.
Skontaktuj się z nami
Menedżer sprzedaży:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com