| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 10000-70000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Urządzenie do drukowania datmożna wykorzystać do produkcji wielu rodzajów barów przekąsek, takich jak Dates Bar, Cereal Bar, Granola Bar, Nuts Bar, Nougat Bar itp.
Wprowadzenie do maszyny
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część karmiąca | Część chłodząca klimatyzacją | Część cięcia |
Charakterystyka
1. maszyna do drukowania datli składa się z części karmiącej, części sprężającej, części chłodzącej, części ciętej i przenośnika.maszyna.
2. grubość paska datowania jest regulowana przez koła ręcznedatymaszyna.
3. Długość paska daty może być regulowana przez komputer PLCdatymaszyna.
4Jest to sposób chłodzenia klimatyzatora.datymaszyna.
Parametry techniczne
| - Nie.Pozycja | Wartość |
| napięcie | Dostosowanie |
| Władza | 9 kW |
| Pojemność | 300~400 kg/h |
| Wielkość | 10000 × 1200 × 1200 mm |
Usługa posprzedażna
Jednoosobowa obsługa posprzedażowa, 72 godziny szybkiej reakcji.
HANYUAN Machinery mają wieloletnie doświadczenie w badaniach na temat maszyn i doświadczenia produkcyjnego, nabywając wiele technologii produkcji żywności.kompletne zestawymaszyna do drukowania datZatrudnienia, planowanie zakładu, doradztwo w zakresie technologii produkcyjnych, szybkie usługi posprzedażowemaszyna do drukowania dat.
HANYUAN MACHINERY zapewnia dla wszystkich urządzeń: 1 rok gwarancji usługi i przewodzi w proponowaniu koncepcji długotrwałego utrzymaniamaszyna do drukowania dat w branży ((po upływie okresu gwarancyjnego koszt akcesoriów i koszty pracy są pobierane zgodnie z jej rzeczywistym kosztem).
Skontaktuj się z nami
Menedżer sprzedaży:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com