| Nazwa marki: | Hanyuan |
| Numer modelu: | HY-68 |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Ceny: | 10000-70000USD/PIECE |
| Warunki płatności: | L/CT/TD/P. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
Zastosowanie
Urządzenia do barów ryżowychmożna wykorzystać do produkcji wielu rodzajów barów przekąsek, takich jak bar ryżowy, bar zbożowy, bar granola, bar orzechowy, bar sezamowy itp.
Wprowadzenie do maszyny
![]()
Próbka
![]()
Szczegóły maszyny
| Część karmiąca | Część chłodząca | Część cięcia |
Charakterystyka
1Sprzęt z barami ryżowymi wyposażony jest w przenośnik klasy spożywczej.
2Materiał powłoki wyposażenia w bar ryżowy jest ze stali nierdzewnej.
3Powierzchnia produktów jest gładko przyciskana, a grubość produktów można łatwo regulować za pomocą wyposażenia z barami ryżowymi.
4Kształt wyposażenia w bar ryżowy jest idealny.
5Sprzęt do barów ryżowychNieprzerwane cięcie i obcinanie, zwiększające efektywność produkcji.
Parametry techniczne
| - Nie.Pozycja | Wartość |
| napięcie | Dostosowanie |
| Władza | 2.5kW |
| Pojemność | 300~400 kg/h |
| Wielkość | 6200×1200×1200 mm/5200 × 1200 × 1200 mm |
Częste pytania
1Są.Jesteś firmą produkcyjną czy handlową?
Klucz:Hanyuan Machinery Co., Ltd. jest prawdziwą firmą produkcyjną.Jeśli masz jakieś specjalne potrzebysprzęt do barów ryżowych, po prostu skontaktuj się z nami, będziemy szczerze zapewnić profesjonalne projektowanie mechaniczne i usługi dostosowania osprzęt do barów ryżowych.
2Jaki jest materiał waszych produktów?
Klucz:Surowiec jest zgodny z międzynarodową normą jakości, również może być wykonany zgodnie z wymaganiami naszych klientówsprzęt do barów ryżowych.
3- Jak długi jest okres gwarancji?
Klucz: Obiecujemy okres gwarancji jeden rok dla czynnika uszkodzenia nie ludzkiegosprzęt do barów ryżowych.
Skontaktuj się z nami
Menedżer sprzedaży:Sandy.
TEL/WeChat: +86 13505111590
WhatsApp:+86 13505111590
E-mail:Sandy@chinahanyuan.com